banner

Naše služby, vaše výhody

 

Náhradní plnění lze realizovat ve spolupráci se společností, jejíž podíl zaměstnávání OZP je minimálně 50 %.

V naší společnosti je podíl zaměstnanců OZP nadpoloviční.

Námi poskytované služby jsou tak s možností odběru formou náhradního plnění povinného zákonného podílu dle ustanovení §24 odst. 3b zákona o zaměstnanosti č. 435/2004 Sb.

Můžete si tak být jisti, že naše společnost splňuje podmínky náhradního plnění zaměstnávání povinného podílu zaměstnanců se zdravotním postižením podle § 81 odst.2 písm. b) zákona č. 435/2004 o zaměstnanosti.

Díky tomu může od nás vaše firma odebrat služby a výrobky v rámci náhradního plnění a jednoduše i levně vyřešit problém se splněním povinného podílu.

Pomůžeme vám ušetřit náklady na odvodech státu a zajistíme veškerou administrativní zátěž s tím spojenou.

Ušetřete čas i náklady

Jednou z hlavních a prioritních výhod náhradního plnění je, že splníte svůj povinný podíl v rámci zaměstnávání osob se zdravotním postižením a navíc ušetříte nemalý finanční obnos v podobě povinného podílu, který byste jinak museli odvést do státního rozpočtu.

Další nespornou výhodou je, že v případě objednání služeb od naší společnosti získáte služby na vysoké úrovni, které může využít jakákoliv společnost ze všech odvětví.

Kolik s náhradním plněním ušetříte?

KALKULAČKA NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ

VÝHODY ODBĚRU NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ

  • DODRŽÍTE zákonnou povinnost a splníte stanovený povinný podíl
  • UŠETŘÍTE na odvodech do státního rozpočtu
  • VYHNETE se pokutě
  • PODPOŘÍTE zaměstnávání hendikepovaných zaměstnanců

Pokud využijete naše služby, čímž si zajistíte splnění náhradního plnění, bez prodlení vám předložíme doklady potřebné pro výpočet plnění za příslušný kalendářní rok a to nejpozději do konce ledna následujícího roku.

Stane-li se, že v průběhu roku poklesne u dodavatele počet zaměstnaných osob se zdravotním postižením pod 50 %, budeme vás o tom neprodleně informovat.

Kontakty

Zavolejte nám

+420 606 718 495

Objednávky vody a sanitací:

+420 730 848 848

Napište nám

info@rozvozovka.cz

Máte zájem o naše služby?
Spojte se s námi

Poptávka 

  • facebook
  • facebook
Tyto webové stránky ukládají v souladu se zákony na vaše zařízení soubory, obecně nazývané cookies. Odsouhlaste prosím nastavení cookies souborů pro použití webu. Více informací zde.